5. Velkomeziříčští ukončili přípravu vítězstvím nad Havlíčkovým Brodem
Velkomeziříčští ukončili přípravu vítězstvím nad Havlíčkovým Brodem

( 0:1, 1:0, 5:4 )
BK Havlíčkův Brod
Slavíček (Juda J.) – Slabý, Hort, Trnka, Ambrož, Kochánek, Vlašín P., Báňa – Juráň, Krutiš, Horký – Střecha T., Malec, Paták – Strnad, Rozmarín, Maštera – Burian M.
Chaloupek (Nedvěd) – Smutný, Vála, Dudycha, Krejčí, Dvořák, Benák, Ludvík J. – Čejka, Padělek, Košťál, Holenda, Mlynář, Voříšek, Tecl, Cachnín, Kalač, Zvěřina, Ludvík T., Kuchta.
39:10 Krutiš (Hort), 40:20 Juráň (Krutiš), 41:26 Malec (Střecha T., Vlašín P.), 42:51 Horký (Krutiš, Hort), 53:16 Krutiš, 54:32 Trnka (Juráň)
17:49 Padělek (Košťál, Čejka), 44:13 Ludvík T. (Dvořák), 45:29 Holenda (Cachnín, Krejčí), 46:16 Čejka (Mlynář, Voříšek), 58:06 Kuchta (Padělek, Dvořák)
Homola - Klouda, Tichý

Hokejisté Velkého Meziříčí zakončili sérii přípravných zápasů vítězstvím nad havlíčkobrodskými Bruslaři.

Stejný soupeř dokázal velkomeziříčské v úvodu přípravy těžce potrápit, když si z jeho ledu odvezli vysokou prohru 3:8. V odvetném utkání ve Velkém Meziříčí ale fanoušci sledovali vyrovnaný souboj. Dnešní měření sil bylo do druhé sirény na branky skromné, oba týmy drželi svými zákroky gólmani. Ve třetí části ale přišla gólová smršť! Lépe do závěrečné třetiny vlétli domácí, kteří soupeři nastříleli tři branky za dvě a půl minuty! Hosty to však nakoplo a vzápětí bylo srovnáno, tři branky stihli vstřelit ještě rychleji než domácí! Rozhodující situace přišla v 54. minutě, když na trestné lavici seděl domácí Strnad. V oslabení dokázali velkomeziříčští dvakrát skórovat, čímž rozhodli o svém vítězství. Hosté už v závěru utkání pouze snížili na 6:5.