Šindelka (Kučera) – Krzak, Štěpánek, Bail, Marek (A), Fojtík T., Mach M. – Seidler, Suchý, Pokorný, Pindel, Pěnčík, Indrst, Häring, Mach J. (C), Gola, Pargáč, Sluštík (A)
Krejčí (Šťourač) – Svoboda, Burian V., Báňa, Ambrož (C), Slabý, Kochánek – Vedral, Strnad, Burian M., Rozmarín, Střecha T., Maštera, Barák, Křenek (A), Malec, Paták, Střecha F.
Branky a nahrávky
22:23 Pindel (Häring), 39:28 Suchý (Štěpánek), 54:28 Štěpánek (Seidler)
23:28 Strnad (Střecha T., Ambrož), 33:11 Střecha F. (Malec, Paták), 42:33 Ambrož (Křenek), 59:09 Maštera (Křenek, Střecha T.), 59:24 Paták (Ambrož, Malec)
Procentuální úspěšnost brankářů
Šindelka - 86,21% - 25 zákroků - 59 min.
Grygera – Rychlý, Vengřín

Vyrovnané utkání osmého kola II. ligy zlomili hokejisté Velkého Meziříčí ve svůj prospěch až v poslední minutě závěrečné třetiny!

Když Kopřivnice 5 minut před koncem třetí třetiny srovnala na 3:3, už to vypadalo že zápas půjde do prodloužení. Velkomeziříčští hráči ale nesložili zbraně a v čase 59:09 šli brankou Vojty Maštery potřetí v utkání do vedení. Na tuto trefu již domácí nedokázali reagovat, naopak o 15 vteřin později pečetil vítězství Velkého Meziříčí Lukáš Paták.

Hodnocení utkání hlavním trenérem Karlem Vejmelkou:

První třetina byla z naší strany špatná, bylo tam hodně nepřesností a nedůrazu. Domácí nás zatlačili před naši branku a jenom díky jejich neefektivitě a dobře chytajícímu brankáři se hrálo bez branek. Od druhé třetiny jsme hráli lépe, vytvořili jsme si i šance, dali branky, na které ale soupeř reagoval a dotáhl se. Závěrečná třetina byla kdo z koho, kdo dá prakticky rozhodující branku. Je dobře, že se to podařilo nám. Závěr jsme pak zvládli a vítězství zpečetili gólem do prázdné branky. Výborně nám zachytal brankář Filip Krejčí, byl velkou oporou. Kluci zaslouží velkou pochvalu za bojovnost a nasazení od druhé třetiny. Za vítězství ve vyrovnaném utkání jsme velmi rádi.

Velkomeziříčští hokejisté tak vezou další důležité body z ledu soupeře. Navázat na tento úspěch budou chtít ve středu 20.10. od 18:00, kdy na domácím ledě přivítají "B" tým Komety Brno!