6:5
( 3:2, 2:2, 1:1 )
Galuška (Šimonů) - Váňa, Kuboš, Vacula, Tomeček, Kleiner, Kožený, Hruška - Gebauer, Káňa, Kafka, Zdeněk, Poruba, Lehečka, Konečný, Sluštík, Hilšer, Štefka, Flok, Pecha, Maliník
Juda J. (Šťourač) - Ambrož, Vlašín, Báňa, Burian V., Slabý, Kochánek , Strnad - Burian M., Broža, Juráň, Paták, Střecha, Maštera, Barák, Křenek, Malec
05:39 Konečný (Maliník), 19:24 Zdeněk (Tomeček, Káňa), 17:34 Kafka (Kuboš, Zdeněk), 34:39 Lehečka (Kuboš), 34:55 Sluštík (Vacula, Flok), 54:42 Kuboš (Zdeněk)
02:06 Slabý (Paták), 11:44 Střecha T. (Strnad, Křenek), 24:24 Slabý (Křenek, Střecha T.), 30:15 Křenek (Strnad), 52:24 Křenek
5:5
2:2
0:0
(0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
349
Blaha - Vengřín, Hladík

I druhé utkání s Novým Jičínem během dvou dní hokejisté Velkého Meziříčí prohráli. Na ledě soupeře dnes dvakrát vedli a 8 minut před koncem třetí třetiny srovnali na 5:5, přesto odjíždí do VelMezu bez bodu.

Hodnocení utkání hlavním trenérem Karlem Vejmelkou:

Druhé utkání bylo úplně jiné. Gólmani byli brzy pokořeni a padlo hodně branek. V první třetině jsme dvakrát vedli, přesto jsme ji prohráli 3:2. V prostřední třetině jsme nejprve srovnali a pak šli dokonce do vedení. Bohužel jsme ho dlouho neudrželi. Pak přišla osudná 35. minuta, kdy nás soupeř ztrestal a v rozmezí 16 vteřin dal dva rychlé góly a utkání otočil. Asi osm minut před koncem jsme srovnali na 5:5. Domácí ale měli poslední slovo, kdy jsme si jejich střelu sami tečovali mimo dosah brankáře a nakonec se ukázal tento gól jako rozdílový. Dnes jsme neuhlídali jejich hráče, kteří třikrát ztečovali puk a byla z toho branka. Pro příště musíme lépe blokovat střílející hráče a přidat na důrazu před naším brankářem. Na pět gólu bychom měli venku vyhrávat, ale defenzivní činnost při hře 5:5 se nám poslední zápasy nedaří, navíc děláme velké individuální chyby, které musíme odstranit.