5. Vítězství v samostatných nájezdech vystřelil David Křenek
Vítězství v samostatných nájezdech vystřelil David Křenek

SHK Hodonín
Juda J. (Štourač) - Ambrož, Vlašín P., Báňa, Burian V., Slabý, Kochánek - Juráň, Strnad, Barák, Střecha T., Maštera, Malec, Křenek, Juda M., Paták
SHK Hodonín
Micka (Martinčík) - Mikulík, Hefka, Dřímal, Miklík, Sedláček - Balán, Handl, Giatsintov, Janás, Matula, Komínek, Dobša, Janeček, Lekeš
10:16 Malec (Juráň, Slabý), 19:38 Malec (Juda M.), 22:51 Malec, 51:27 Křenek (Strnad, Střecha T.), 65:00 Křenek
SHK Hodonín
15:51 Hefka (Janás, Giatsintov), 17:12 Janeček (Hefka, Janás), 31:08 Janás (Janeček), 38:17 Komínek (Hefka)
Reich - Roupec, Štěrba

Utkání 13. kola II. ligy mezi Velkým Meziříčím a Hodonínem nabídlo fanouškům řádnou přestřelku. Domácí dvakrát vedli, hosté dokázali dvakrát otočit. Nakonec zápas dospěl až do samostatných nájezdů.

V první polovině utkání střílel domácí branky pouze Ondřej Malec, který ve 23. minutě završil hattrick! Závěr utkání potom patřil Davidu Křenkovi, který nejprve svým vyrovnáním poslal zápas do prodloužení. Prodloužení, přes velké šance, o vítězi nerozhodlo a zápas dospěl do samostatných nájezdů. V těch David Křenek hned dvakrát skóroval, a jeho branka v 7. sérii nájezdů byla nakonec vítězná.

Hodnocení utkání hlavním trenérem Karlem Vejmelkou:

Utkání jsme začali poměrně aktivně a za svoji aktivitu jsme byli odměněni vedoucí brankou. Pak jsme dokonce dvakrát zbytečně faulovali v útočném pásmu a hosté nás potrestali, obě přesilovky využili a vedli. Poté patřila pasáž opět nám. V samotném závěru 1. třetiny Ondra Malec vyrovnal a hned na začátku další třetiny potvrdil střeleckou formu třetí brankou a opět jsme se dostali do vedení. O to víc mě mrzelo, že jsme vedení neudrželi a do konce třetiny dvakrát inkasovali. Srovnávací gól byl z řad laciných a čtvrtý po naší chybě ve středním pásmu a nedůsledném krytí Komínka. Do poslední třetiny jsme udělali korekce v sestavě a vytěžili jsme vyrovnávací branku z přesilovky. Pak mě mrzí další nesmyslné fauly jak v základní době, tak i v prodloužení, které nás mohly stát důležité body. Naštěstí jsme neinkasovali a v nájezdech rozhodla naše šikovnost o tom, že bereme dva body. Kluci zaslouží určitě pochvalu za nasazení a bojovnost. Dále za to, že přestože jsme dvakrát prohrávali, tak jsme dokázali utkání otočit.