5. Do Velkého Meziříčí přijedou bobři z ValMezu
Do Velkého Meziříčí přijedou bobři z ValMezu
19.11.2021 A-tým

Hokejisté Velkého Meziříčí se po třech zápasech na kluzištích soupeřů vrátí na domácí stadion. Ve třetím meziříčském derby sezóny vyzvou favorizované Valašské Meziříčí.

Favorit druholigové skupiny Východ se po slabším vstupu do sezóny, kdy prohrál tři ze čtyř úvodních zápasů, dotáhl na špici soutěže. V minulém kole bobři porazili 1:0 po prodloužení doposud vedoucí Nový Jičín a dotáhli se na jediný bod. Valaši ale mají hned dvě utkání k dobru. Skóre Valašského Meziříčí 68:36 je nejlepší ve skupině Východ co do vstřelených i obdržených branek.

První vzájemné měření sil mezi Velkým a Valašským Meziříčím viděli fanoušci ve 3. kole ve Velkém Meziříčí. Vyrovnanou bitvu rozhodl brankou na konečných 3:2 ve 43. minutě Ondra Malec. Ve druhém meziříčském derby jsme drželi těsné vedení 1:0 po 2. třetině. Závěrečnou část jsme ale nezvládli a bobři zvítězili 5:1.

Produktivitu Valašského Meziříčí vede Jan Křivohlávek (10+8) před Lukášem Finsterlem (9+8), Jiřím Goišem (5+11) a Tomášem Vávrou (9+6). Křivohlávek a Goiš si svými výkony dokonce vysloužili střídavé starty do prvoligového Frýdku-Místku. V brance Valašského Meziříčí se pravidelně střídá David Sachr (průměr 1,90 branky na zápas) a Jiří Slovák (2,29).

SOUPISKA HC BOBŘI VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

B30 Slovák Jiří, 80 Sachr David, 80 Netolička Marek, 80 Majer Ondřej

O71 Báchor Stanislav, 24 Ďurkáč Jakub, 21 Holiš Tomáš, 33 Jenáček Šimon, 10 Jenáček Jakub, 75 Kamas Libor, 88 Martiník Ondřej, 62 Mošnička Tobiáš, 22 Vosátko David

Ú13 Andris Tomáš, 44 Apolenář Jakub, 69 Finsterle Lukáš, 47 Goiš Jiří, 25 Kajaba René, 97 Kozubík David, 61 Křivohlávek Jan, 7 Kuchařík Šimon, 20 Pořický Jakub, 17 Stodůlka Daniel, 92 Urbanec Tomáš, 19 Vávra Tomáš, 87 Vavřík Michael, 91 Weintritt Filip

Hlavní trenér: Plšek Lukáš

Utkání HHK Velké Meziříčí - HC Bobři Valašské Meziříčí začíná v sobotu 20.11. v 17:30 na zimním stadionu ve Velkém Meziříčí. Přijďte fandit!

PODMÍNKY PRO VSTUP NA ZIMNÍ STADION

Je nutné splňovat jednu z níže uvedených podmínek:

• doložit negativní PCR test starý nejvýše 3 dny
  • doložit negativní antigenní test starý nejvýše 24 hodin
  • absolvovat antigenní samotest na místě a prokázat se negativním výsledkem (před pokladnou bude možné zakoupit samotest v hodnotě 30,- Kč, případně si návštěvník může donést vlastní neporušený samotest, který si na místě udělá. Po předložení negativního výsledku u pokladny si návštěvník zakoupí vstupenku a může vstoupit do prostor ZS)