SKLH Žďár nad Sázavou
Juda J. (Štourač) - Janoušek, Vlašín P., Báňa, Burian V., Slabý, Ambrož, Kochánek - Vlašín M., Burian M., Křenek, Střecha T., Barák, Maštera, Rozmarín, Broža, Juráň, Malec
Čáp (Sláma) - Lojek, Pleva, Macek, Vašíček, Váňa, Půža - Jícha, Štepáněk, Wasserbauer, Čermák, Bureš, Prokš, Adam, Chlubna, Gregar
13:01 Broža (Křenek, Střecha T.), 17:11 Malec (Juráň, Vlašín P.), 24:59 Malec
24:02 Chlubna (Adam, Váňa), 29:36 Vašíček (Wasserbauer, Čermák), 32:23 Pleva (Bureš), 32:33 Štepánek (Prokš, Bureš), 59:26 Bureš
3:3
0:1
29:40
(10:12, 6:14, 13:14 - 0:0)
548
Held - Čelechovský, Zapletal

Velkomeziříčští hokejisté nedotáhli do vítězného konce ani třetí okresní derby sezóny a rok 2021 zakončili zakončili prohrou 3:5.

V úvodu zápasu domácí odolali tlaku soupeře a ve 14. minutě šli do vedení po brance Ondřeje Broži - 1:0. Po několika minutách se do úniku prodral Ondřej Malec, který však po neodpískaném faulu žďárského obránce zakončoval v pádu. V 18. minutě Ondra Malec po pěkné souhře přidal druhou branku Velkého Meziříčí - 2:0.

Ve druhé třetině měli herní i střeleckou převahu žďárští. O snížení se v 25. minutě postaral Tomáš Chlubna - 2:1. Na první branku soupeře velkomeziříčští bleskově odpověděli. Ondřej Malec zatáhl puk do pásma a tvrdou ranou nekompromisně propálil Čápa - 3:1. Žďár podruhé snížil brankou Vašíčka ve 30. minutě. Následoval herní výpadek domácích a ve 33. minutě obrat během deseti vteřin. Vyrovnání zařídil hostující kapitán Pleva - 3:3. Hned po buly vyrazil do útoku Štěpánek a dokonal obrat - 3:4.

Ve třetí části velkomeziříčští vyrovnali hru a vytvořili si řadu šancí. Všechny však pokryl žďárský gólman Čáp. V poslední minutě pečetil vítězství Žďáru gólem do prázdné branky Bureš - 3:5.

Utkání 26. kola jsme v Novém Jičíně předehrávali již na konci října, k dalšímu zápasu tedy nastoupíme až ve středu 5.1. 2022 v 18:00, kdy do Velkého Meziříčí přijede Hodonín.