SHK Hodonín
Krejčí (Štourač) - Ambrož, Vlašín P., Janoušek, Burian V., Slabý, Kochánek - Juráň, Doležal, Střecha T., Maštera, Strnad, Křenek, Malec, Paták, Střecha F.
SHK Hodonín
Kořének (Malyshev) - Mikulík, Pchalin, Hohl, Škápik, Miklík, Sedláček - Hefka, Lekeš, Marek, Hrazdira, Handl, Hložánek, Levitskii, Janás, Růžička, Komínek, Romančík
06:40 Křenek (Střecha T., Strnad), 12:24 Paták (Slabý, Vlašín P.), 23:04 Maštera (Janoušek, Střecha F.), 25:12 Malec (Juráň, Vlašín P.), 39:57 Křenek (Střecha T., Strnad), 60:53 Malec (Slabý)
SHK Hodonín
30:21 Komínek (Lekeš), 41:50 Levitskii (Růžička), 48:59 Janás (Pchalin, Růžička), 59:15 Růžička (Miklík, Škápik), 59:48 Komínek (Škápik, Hložánek)
Škach - Hübl, Peluha

Velkomeziříčští hokejisté po čtyřech prohrách vybojovali 2 body za vítězství v prodloužení. Opět ale nezvládli závěr zápasu s Hodonínem a stejně jako v posledním vzájemném duelu na ledě soupeře i dnes dostali dvě branky v poslední minutě.

Když před druhou přestávkou zvyšoval David Křenek na 5:1, nikdo na stadionu nejspíš nevěřil v drama. Hosté ale v závěrečné části přidali na důrazu a meziříčští naopak polevili. Výsledkem bylo snížení na 5:3 a závěrečná smolná minuta, kdy soupeř dvakrát udeřil při hře bez brankáře.

Rozuzlení tak přineslo až prodloužení, ve kterém svou druhou brankou v utkání rozhodl o vítězství Velkého Meziříčí Ondřej Malec.

Hlavní trenér Karel Vejmelka:

Odehráli jsme, troufám si říci dvě výborné třetiny, kdy jsme hráli aktivně, udrželi jsme se často na puku, vytvářeli jsme si šance a z převahy vytěžili i čtyřbrankové vedení. Soupeře jsme k ničemu vážnějším nepustili. V poslední třetině jsme ustoupili z naší hry, nechali jsme iniciativu na soupeři a to se nám vymstilo. Také nás opustilo pověstné štěstí, když jsme nedali vyložené šance. V závěru jsme doplatili na pasivitu, jakoby jsme se báli vítězství. Ale v prodloužení jsme využili chyby soupeře a rozhodli o naší výhře.

Další utkání hrajeme na stadionech přímých konkurentů v boji o postup do play-off. V sobotu 8.1. v Opavě a ve středu 12.1. v Brně.