5. V Kopřivnici jsme neuspěli, soupeř nám v tabulce odskočil
V Kopřivnici jsme neuspěli, soupeř nám v tabulce odskočil

6:2
( 3:0, 3:1, 0:1 )
Kubáň (Kučera) - Štepánek, Slavík, Mituchovič, Hrůzek, Krzak, Marek, Fojtík T. - Mach J., Indrst, Sluštík, Pindel, Seidler, Mach M., Suchý, Fojtík F., Gola, Vaněk, Pargáč
Juda J. (Štourač) - Slabý, Ambrož, Burian V., Báňa, Kochánek, Vlašín P., Hort - Strnad, Střecha F., Střecha T., Maštera, Malec, Křenek, Barák, Paták, Doležal, Rozmarín
14:07 Vaněk (Mach M.), 16:25 Mach J. (Seidler), 17:20 Štepánek (Sluštík), 25:40 Krzak (Marek, Mach J.), 34:16 Pindel (Slavík, Vaněk), 36:08 Vaněk (Sluštík)
31:10 Střecha F. (Slabý, Paták), 55:06 Střecha T. (Strnad, Doležal)
Blaha - Novotný, Bezděk

Hokejisté Velkého Meziříčí nezvládli zápas v Kopřivnici a zůstávají na sedmé příčce. Napravit dnešní zaváhání budou moci hned ve středu 9.2., kdy na velkomeziříčský zimní stadion přijede "B" tým brněnské Komety.

Asistent hlavního trenéra Michal Krča:

Utkání jsme si prohráli hned v první třetině, kdy jsme po dobrém začátku pustili po našich chybách soupeře do tříbrankového vedení. Soupeř měl velice dobrý pohyb a naší nedůsledností nás trestal i ve druhé třetině. I když jsme se ve třetí třetině snažili s výsledkem něco udělat, tak Kopřivnice dělala méně chyb, byla produktivní a zaslouženě vyhrála. Musím soupeři pogratulovat, protože vítězství chtěli víc a naopak my musíme víc bojovat a dát do toho srdíčko, to mi v zápase chybělo.