5. Dohrávku 18. kola zvládli lépe žďárští

3:2
( 1:0, 2:0, 0:2 )
Wolf (Sláma) - Macek, Pleva, Lojek, Vašíček, Váňa, Půža - Adam, Čermák P., Gregar, Kovářů, Štola, Wasserbauer, Prokš, Jícha, Chlubna, Houška, Bureš, Martínek
Juda J. (Štourač) - Ambrož, Slabý, Hort, Burian V., Báňa, Janoušek, Kochánek - Doležal, Střecha T., Střecha F., Juráň, Maštera, Vlašín M., Malec, Barák, Křenek, Paták, Strnad
07:46 Pleva (Bureš, Houška), 27:15 Pleva (Adam, Chlubna), 39:23 Houška (Martínek)
41:41 Doležal (Střecha F., Ambrož), 46:57 Doležal (Střecha T., Kochánek)
Reich - Nechvátal, Roupec

Dohrávku 18. kola II. ligy mezi Žďárem nad Sázavou a Velkým Meziříčím lépe zvládl posílený domácí tým.

Žďár nad Sázavou během posledního týdne posílil kádr několika hráči a především příchod brankáře Wolfa může být klíčem k posunu do horní poloviny tabulky. Brankářská dvojka prvoligové Dukly Jihlava dlouho držela velkomeziříčské střelce na nule a hlavně díky Wolfovi byl po dvou třetinách stav 3:0.

Až v poslední části jsme dokázali domácího brankáře překonat, když se dvakrát trefil Jiří Doležal. Nejprve ve 42. minutě zakončil únik dvou na jednoho přesnou ranou pod víko a o pět minut později dorazil do branky vlastní zblokovanou střelu. Další branku ale meziříčští vstřelit nedokázali a tak odjíždí ze Žďáru bez bodů.

Další utkání je na programu hned ve středu 16.2. v 18:00, kdy na našem stadionu opět vyzveme SKLH Žďár nad Sázavou.