02. 23. 2022
9:4
( 2:1, 4:1, 3:2 )
SHK Hodonín
Juda J. (od 31. minuty Štourač) - Hort, Báňa, Vlašín P., Janoušek, Ambrož, Slabý, Kochánek - Strnad, Juráň, Malec, Doležal, Vlašín M., Střecha T., Maštera, Burian V., Křenek, Barák, Paták, Střecha F.
SHK Hodonín
Martinčík (Malyshev) - Sedláček, Hefka, Hohl, Mikulík, Pchalin, Miklík - Hložánek, Janás, Komínek, Handl, Levitskii, Marek, Hrazdira, Romančík
11:42 Střecha F. (Janoušek), 18:08 Křenek (Střecha T., Ambrož), 24:23 Malec (Slabý, Juráň), 33:37 Střecha T. (Kochánek, Křenek), 36:32 Střecha T. (Křenek, Kochánek), 37:44 Malec (Hort, Slabý), 43:23 Juráň (Střecha T., Hort), 47:48 Doležal (Barák, Burian V.), 53:18 Doležal (Barák)
SHK Hodonín
03:52 Romančík (Pchalin), 37:19 Mikulík (Hložánek, Komínek), 46:55 Hložánek (Komínek, Miklík), 59:41 Komínek (Sedláček, Pchalin)
Kopeček - Berger, Roupec

Hokejisté Velkého Meziříčí v posledním domácím utkání sezóny 2021/2022 deklasovali Hodonín.

Hlavní trenér Karel Vejmelka:

Přestože utkání už o postavení v tabulce nemohlo nic změnit, chtěli jsme uspět a Hodonín porazit. Na úvod jsme nebyli dostatečně pohotoví v našem předbrankovém prostoru a hosté šli do vedení. Ale poté jsme ještě v první třetině utkání dvěma góly otočili a následně vedení postupně navyšovali, až do výrazného vedení. Třetí třetina se v podstatě již dohrávala, neboť o vítězi bylo prakticky rozhodnuto po druhé třetině. Prostor v tomto utkání dostali všichni hráči, hráli jsme na čtyři pětky a prostor dostali oba brankáři. Kaňkou na utkání jsou pouze zranění našich hráčů a doufám, že to nebude nic vážného. Jinak všechno proběhlo na výtečnou a myslím, že si hráči utkání vychutnali a diváci patřičně užili, neboť viděli hodně branek a slavili při posledním domácím utkání vítězství.