Hokej VM

II. LIGA - VÝCHOD
 • AZ Havířov
 • BK Havlíčkův Brod
 • HC Bobři Valašské Meziříčí
 • HC ISMM Kopřivnice
 • HC Orli Znojmo
 • HC Slezan Opava
 • HHK Velké Meziříčí
 • HK Nový Jičín
 • Hokej Vyškov
 • SHKM Baník Hodonín
 • SKLH Žďár nad Sázavou
info:

ÚT 16.8. 18:00 | BK Havlíčkův Brod - HHK Velké Meziříčí | příprava

 1. Úvodní stránka
 2. Muži
 3. A tým
 4. Novinky v týmu
 5. Po měsíční pauze začíná závěrečná fáze přípravy
Po měsíční pauze začíná závěrečná fáze přípravy
30.7.2022 A-tým

Po měsíční pauze začíná závěrečná fáze přípravy

Autor: Jiří Mráz
Foto: Jiří Mráz

 

V pondělí 1. srpna odstartuje velkomeziříčským hokejistům závěrečná fáze přípravy na novou sezonu.

V prvním srpnovém týdnu se budou hráči připravovat na atletickém oválu a v posilovně, od 32. týdne již vyjedou na led velkomeziříčského zimního stadionu. Během téměř dvouměsíční přípravy čeká svěřence trenérů Zavadila, Dostála a Krči celkem sedm přípravných zápasů se soupeři z naší skupiny. Postupně se tak našim fanouškům představí týmy z Havlíčkova Brodu, Vyškova, Žďáru nad Sázavou a Hodonína.

Co se týče složení týmu pro blížící se druholigovou sezónu, tak stále visí otazníky nad některými hráči, které trápí vleklé zdravotní problémy. Přesto všichni věříme, že do startu sezóny budou zdravotně v pořádku.

Aktuální soupiska "A" týmu HHK Velké Meziříčí:

Brankáři: Jaroslav Juda, Filip Krejčí, Jiří Štourač
Obránci: Pavel Ambrož, Michal Báňa, Pavel Buchal, Tomáš Kochánek, Petr Slabý, Jan Švejda, Aleš Trnka, Michal Vlašín, Petr Vlašín
Útočníci: Martin Barák, Ondřej Broža (JUN), Viktor Burian, Jiří Doležal, Jan Hasoň, Marcel Juráň, David Křenek, Ondřej Malec, Vojtěch Maštera, Milan Strnad, Filip Střecha, Tomáš Střecha, Zdeněk Vedral

V průběhu přípravy a následně v mistrovských zápasech se představí i hráči, kteří budou mít do HHK vyřízeny střídavé starty. Jednat se bude o hráče prvoligových týmů Horácké Slavie Třebíč a Dukly Jihlava. Šanci se ukázat dostanou odchovanci a hráči se vztahem k Velkému Meziříčí, kteří působí v juniorských ligách (HC Zubr Přerov, HC Kometa Brno a HC Dukla Jihlava). V týmu budou moci předvést své dovednosti hráči "B" mužstva, hrající Krajskou ligu Vysočiny a hráči juniorky HHK.

Současně s "A" týmem se začnou připravovat i všechny mládežnické kategorie. Po několikaleté absenci bude mít velkomeziříčský klub zastoupení v juniorské kategorii. Tým vedený trenérem Maškem bude hrát regionální ligu, kterou bude řídit Jihomoravský KVV. V nadstavbě budou junioři hrát s týmy ze severu Moravy.

Uzavírka ulice Vrchovecká

Problematická situace nastane při probíhající dopravní uzavírce ulice Vrchovecká. Tato ulice je hlavní příjezdovou cestou k zimnímu stadionu. K úplné uzavírce dojde v období od 16. srpna do 31. srpna. Uzavírka by měla být ukončena 1. září. Nejblíže k zimnímu stadionu se bude možné dostat ulicí Moráňská a navazující ulicí Poříčí. Na této ulici bude možné zaparkovat (parkoviště u Domu zdraví) a k zimnímu stadionu dojít po chodníku ulicí Vrchovecká.

 

Tabulka II. liga - Východ

P Tým Z S B
1.HHK Velké Meziříčí00:00
2.SHKM Baník Hodonín00:00
3.HC Bobři Valašské Meziříčí00:00
4.HC ISMM Kopřivnice00:00
5.HK Nový Jičín00:00
6.HC Slezan Opava00:00
7.HC Orli Znojmo00:00
8.SKLH Žďár nad Sázavou00:00
9.BK Havlíčkův Brod00:00
10.AZ Havířov00:00
11.Hokej Vyškov00:00
Zimní stadion Velké Meziříčí
Vrchovecká 37,
594 01 Velké Meziříčí
566 523 939
Nahoru