Juda J. (Slavíček) - Ambrož, Trnka, Slabý, Sedláček, Vlašín P., Koželuh, Báňa - Broža, Burian V., Malec, Dupljaku, Vedral, Juráň, Strnad, Maštera, Nesvadba, Doležal, Škvrně
Štipčák (Šindelka) - Mrowiec, Havlík, Kuboš, Ščurek, Kunc, Dudáš - Ćmiel, Mrva, Tvrdý, Zdeněk, Pastor, Spratek, Antoníček, Apolenář, Krupa, Kofroň
Branky a nahrávky
38:21 Maštera (Sedláček)
AZ Havířov
04:04 Ščurek (Antoníček, Apolenář), 50:01 Antoníček (Ščurek, Ćmiel), 59:27 Krupa
Held - Mikšík, Čelechovský

Ve třetím kole II. ligy přijel do Velkého Meziříčí jeden z favoritů východní konference.

Na ledě bylo od úvodních minut znát, že máme čest s profesionálním klubem, který má ty nejvyšší ambice. Hosté hráli rychlý, bruslivý hokej a neustále aktivně napadali. Domácí tým nastoupil k utkání bez několika útočníků, v polovině první třetiny navíc musel odstoupit Ondřej Malec.

V páté minutě otevřel skóre zápasu střelou přes skrumáž hráčů obránce Ščurek - 0:1. Navzdory absencím ale domácí bojovali a i díky výborně chytajícímu Judovi v brance nedovolili Havířovu odskočit do trháku. Ve 39. minutě ujela při vlastním oslabení dvojice Sedláček - Maštera a druhý jmenovaný prostřelil brankáře Havířova - 1:1. Ve třetí třetině jsme bohužel nedokázali využít dvě přesilové hry. Naopak hosté jednu ze svých šancí proměnili, když v 51. minutě Antoníček přesnou ranou propálil Judu - 1:2. Pojistku na vítězství Havířova potom dal v poslední minutě trefou do prázdné branky Krupa - 1:3.

Další utkání hrajeme ve středu 5.10. opět na domácím ledě. Do Velkého Meziříčí zavítá další favorit a aktuální lídr soutěže HC Orli Znojmo.