309
Rozhodčí
Ivan Čuňočka – Marek Čelechovský, Radek Juřík

Hlavní trenér Štěpán Oberreiter:

Myslím si, že to byl naprosto vyrovnaný zápas, i když tomu výsledek neodpovídá. V první třetině byli domácí lepší. Góly jsme dostali po individuální chybě a v posledním střídání před odchodem do kabiny a prohrávali jsme o dva góly. Ve druhé třetině jsme měli hned druhé střídání dlouhé a dostali jsme na 0:3. Celou druhou třetinu jsme měli několik šancí, výborně zachytal gólman Havlíčkova Brodu, to klobouk dolů. Ale byli jsme v ní jednoznačně lepší. Ve třetí třetině se domácí chytli za nos, do desáté minuty byli lepším týmem. Pak se to trošku vyrovnalo, hra začala být taková rozháraná. Domácí ale zaslouženě vyhráli, gratuluji jim. (zdroj: www.bkhb.cz)