5. Kvalitní výkon na ledě druhého týmu soutěže body nepřinesl
Kvalitní výkon na ledě druhého týmu soutěže body nepřinesl

7:4
( 2:2, 2:2, 3:0 )
Baldik (Kučera) – Ficek, Már, Dluhoš, Bartošák, Kyselý, Marek, Petrek – Suchý, Barčák, Gola, Mach, Urban, Pargač, Kleniar, Indrst, Velecký, Pindel, Fojtík, Sluštík
Slavíček (Juda J.) – Slabý, Vlašín P., Trnka, Ambrož, Sedlaček, Švejda J., Koželuh, Báňa – Hrnčíř, Strnad, Doležal, Střecha T., Křenek, Oščádal, Hasoň, Vedral, Maštera, Švejda P., Juda M., Kuba
03:48 Velecký (Sluštík, Kyselý), 11:10 Gola (Pindel, Fojtík), 30:38 Velecký (Ficek, Sluštík), 37:15 Gola (Mach, Fojtík), 45:58 Dluhoš (Pindel, Marek), 49:28 Pargač (Indrst), 56:54 Gola (Ficek, Fojtík)
03:33 Střecha T. (Křenek, Ambrož), 13:40 Trnka (Juda M.), 32:47 Švejda P. (Maštera, Sedláček), 39:59 Hasoň (Juda M.)
4:5
2:1
0:0
(0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
586
Kohoutek - Vengřín, Klimek

Hokejisté Velkého Meziříčí odehráli v Kopřivnici dobré utkání, přesto se domů vrací bez bodu. Domácí tým o svém vítězství rozhodl třemi brankami v závěrečné třetině.

Velkomeziříčští hokejisté se s domácím favoritem až do závěrečné třetiny přetahovali o body. Premiérové branky v sezóně vstřelili Jan Hasoň a ve svém prvním mistrovském utkání v seniorské soutěži i osmnáctiletý útočník Petr Švejda

K dalšímu utkání jedeme v sobotu 10.12. stadion Slezanu Opava.