( 0:0, 0:2, 0:2 )
HC Orli Znojmo
Slavíček (Mašek) – Střecha L., Vlašín P. (A), Trnka, Hort, Slabý, Báňa – Strnad, Broža, Hrnčíř, Juráň, Střecha T., Vedral, Maštera, Burian V., Křenek (C), Kuba, Doležal, Střecha F.
Groh (Žajdlík) – Stránský, Jenáček, Tejnor (A), Kloz (A), Zukal, Sedláček J., Mareš, Remta – Kotrba, Köver, Beránek, Nižnikov, Svoboda O., Čermák, Sklenář, Adámek, Špaček, Pigl, Šťovíček (C)
26:29 Beránek (Adámek, Mareš), 35:43 Beránek (Šťovíček, Tejnor), 44:30 Adámek (Beránek, Zukal), 59:40 Čermák (Mareš, Nižnikov)
Held – Maloušek, Roupec

Znojemští orli ve Velkém Meziříčí potvrdili roli favorita a zaslouženě odváží vítězství.

Zdeněk Slavíček výborným výkonem dlouho držel naděje Velkého Meziříčí, přesto hosté ve druhé třetině odskočili do dvoubrankového vedení, které v závěrečné třetině navýšili na konečných 0:4.

Asistent hlavního trenéra Lukáš Novák:

Začátek utkání se hrál ve vysokém tempu a první třetina byla naprosto vyrovnaná a dobře jsme bruslili a plnili jsme taktický plán který jsme si stanovili. Ve druhé třetině jsme dostali gól po přečíslení, které soupeř nemilosrdně potrestal, ale za stavu 1:0 jsme měli šance na vyrovnání. Rozhodlo přísné vyloučení, kdy nám rozhodčí pískli příliš mnoho hráčů na ledě. Poté se nám zranili dva hráči a utkání se dohrávalo v improvizované sestavě a soupeř si utkání zkušeně pohlídal a vyhrál. Chci hráče pochválit za přístup a výkon. Gratulujeme soupeři k výhře. My kvalitně a tvrdě potrénujeme a připravujeme se naplno na utkání v Hodoníně.

Ve 27. kole mají velkomeziříčští volný los, představí se tak až ve středu 11.1. od 18:00 v Hodoníně.