5. Velkomeziříčští potvrdili formu a vezou vítězství z Nového Jičína
Velkomeziříčští potvrdili formu a vezou vítězství z Nového Jičína

( 0:2, 1:0, 1:3 )
Šimonů (Hořejší) – Hruška, Váňa, Holaň, Hladiš, Kožený, Andrýsek – Handl, Škarka, Konečný, Kafka, Gebauer, Hilšer, Sluštík, Flok, Štefka, Franek, Květoň (C), Maliník
Juda J. (Štourač) – Trnka, Slabý, Ambrož (C), Hort, Vlašín P., Báňa, Kochánek – Juráň, Křenek, Střecha T. – Strnad, Hasoň, Maštera – Doležal, Burian V., Vedral – Horký, Střecha F., Švejda P.
28:57 Gebauer (Konečný, Škarka), 44:51 Konečný (Maliník, Květoň)
02:43 Střecha T. (Juráň, Křenek), 19:03 Vedral (Strnad), 41:18 Strnad (Hasoň, Maštera), 57:17 Strnad (Ambrož, Střecha T.), 58:52 Strnad (Trnka)
Kapitanov – Klimek, Bartoň

Hokejisté Velkého Meziříčí navázali na dobrý výkon z posledního utkání proti Havlíčkovu Brodu a vezou cenné body z Nového Jičína! O vítězství meziříčského týmu tentokrát rozhodl hattrickem ve třetí třetině Milan Strnad a výborně chytající Jarda Juda.

Hlavní trenér Štěpán Oberreiter:

V Novém Jičíně jsme chtěli navázat na výkon s Havlíčkovým Brodem. V první třetině měl soupeř převahu, ale my jsme měli dvě šance a ty jsme proměnili. Udrželi jsme čisté konto díky famóznímu výkonu brankáře J. Judy, který po celé utkání přiváděl domácí útočníky k zoufalství. Druhá třetina byla vyrovnaná, ale drželi jsme si brankový odstup. My jsme tentokrát rozdělili síly do čtyř útočných formací, a to se nám vyplatilo. Ve třetí třetině jsme měli více sil. Utkání jsme dotáhli do vítězného konce a bereme tři body. Všem hráčům patří dík za odvedenou práci. Třemi góly se zaskvěl M. Strnad, poslední do opuštěné branky. Absolutorium však patří J. Judovi, který nás neskutečně vychytal. V pondělí a úterý potrénujeme a ve středu nás čeká derby Vysočiny ve Žďáře nad Sázavou. Tím bych chtěl pozvat naše fanoušky, aby nás přijeli povzbudit.