Sestavy
Slavíček (Juda J.) — Kochánek, Trnka, Vlašín P. (A), Slabý, Tomšík, Buchal - Juda M., Křenek (C), Hasoň, Broža, Vedral, Střecha T., Burian V., Strnad, Maštera, Ludvík, Doležal
Šurý (Zollpriester) - Rauš, Šmach, Miklík, Foltýn, Škápik (A), Němec, Kučera - Sajdl (C), Peš (A), Yarovinsky - Charvát, Matějka, Romančík - Krejčiřík, Dufek, Krejčí - Bartes, Bořuta, Štědrý
Branky a nahrávky
11:49 Ludvík (Vlašín P., Střecha T.), 29:22 Strnad (Trnka), 47:25 Střecha T. (Strnad, Hasoň), 51:57 Doležal (Křenek, Juda M.), 58:05 Vedral (Burian V.)
42:53 Romančík (Šmach, Peš)
Procentuální úspěšnost brankářů
Slavíček - 97,22% - 35 zákroků – 60 min.
Kohoutek - Kalina, Smetková

Hokejisté Velkého Meziříčí po dobrém výkonu celého týmu přehráli Hodonín a udrželi naději na vyhnutí se souboji o udržení. Pod dnešní vítězství se podepsalo pět různých střelců a výborně chytající Zdeněk Slavíček.

Hlavní trenér Štěpán Oberreiter:

V domácím utkání proti Hodonínu jsme chtěli odčinit debakl z Havířova. Do utkání jsme nasadili tři vyrovnané pětky a ten tah se nám vyplatil. Od začátku jsme měli dobrý pohyb i napadání, soupeře jsme dostali pod tlak a vytvořili si několik šancí. Do šatny jsme odcházeli s jednobrankovým náskokem. Ten jsme navýšili o gól i ve druhé třetině. Ve třetí třetině vstřelil soupeř náhodný gól po naší teči. Zlomovým momentem ve třetí třetině bylo trestné střílení, které na nás nepřesný hlavní rozhodčí nařídil a náš gólman ho chytil. Ve zbytku třetiny jsme pokračovali v naší nátlakové hře a výsledkem byly tři branky po pěkných kombinacích. Bereme tři body a celému týmu patří dík za předvedenou hru podepřenou výborným výkonem brankáře Slavíčka. Děkujeme i našim fanouškům za vydatné povzbuzování po celé utkání.