5. Střelecká převaha na body z Kopřivnice nestačila
Střelecká převaha na body z Kopřivnice nestačila

4:2
( 2:0, 1:0, 1:2 )
Kubáň (Baldik) – Bartošák, Marek, Dluhoš, Kelnar, Ficek, Petrek – Sluštík, Gola, Pindel, Indrst, Pargač, Mach J., Fojtík, Velecký, Kleniar, Brodek, Urban, Mach M.
Slavíček (Juda J.) – Trnka, Slabý, Vlašín P., Hort, Ambrož, Kochánek – Střecha F., Ludvík, Strnad, Burian V., Střecha T., Vedral, Hasoň, Křenek, Maštera, Buchal, Juráň, Doležal
01:36 Gola (Dluhoš, Sluštík), 05:48 Velecký (Dluhoš), 34:34 Urban (Mach J., Kleniar), 50:15 Fojtík (Bartošák, Mach M.)
53:47 Křenek (Ambrož, Ludvík), 58:30 Ludvík (Křenek, Slavíček)
Kubáň – 94,44% - 34 zákroků – 60 min.
Slavíček – 84,00% - 21 zákroků – 60 min.
4:3
1:0
25:36
(8:11, 8:15, 9:10 - 0:0)
506
Vaněk – Klimek, Voznička

Velkomeziříčští hokejisté v předehrávce 44. kola východní konference II. ligy podlehli Kopřivnici 2:4, přestože měli ve vyrovnaném utkání střeleckou převahu.

Asistent hlavního trenéra Lukáš Novák:

Začátek utkání se nám nepodvedl tak jak jsme chtěli, domácí nás přehrávali a vyjádřili to i gólově. 2. třetina byla z naší strany daleko lepší a soupeře jsme jasně přehrávali bohužel gólově jsme mlčeli a dostali po taktické chybě třetí gól. V půlce třetí třetiny jsme dostali čtvrtý gól, ale jsem rád že hráči to nevzdali a utkání ke konci ještě zdramatizovali, bohužel na obrat už nebyl čas. Je potřeba se odrazit od výkonu od druhé třetiny a ve Valašském Meziříčí vyhrát. Gratulace soupeři.