5. Další vítězství, v přípravě jsme zdolali Vyškov
Další vítězství, v přípravě jsme zdolali Vyškov

Hokej Vyškov
2:3 pp
( 1:0, 0:2, 1:0 - 0:1 )
Synek (Šarman) – Dluhoš, Studený, Žižka (C), Hefka, Mikulík, Hohl, Holemý – Lehečka, Komínek, Krejčiřík, Sebera, Ramert, Vašíček, Popelka, Janeček, Tomajko, Pokorný
Juda J. (od 30. minuty Cinka) – Trnka, Ambrož, Kabelka, Vlašín P., Svoboda, Koutecký, Kochánek – Strnad, Juda M., Doležal, Dolníček, Burian V., Broža, Nesvadba, Kuba, Milotinský, Horký, Šplíchal
06:18 Krejčiřík (Studený, Lehečka), 55:01 Hohl (Komínek)
29:10 Doležal (Strnad, Juda M.), 30:23 Kuba (Kabelka, Nesvadba), 61:01 Doležal
Synek - 87,50% - 21 zásahů - 62 min.
Juda J. - 96,00% - 24 zásahů - 30 min.; Cinka - 96,15% - 25 zásahů - 32 min.
5:5
0:1
51:24
(18:7, 15:10, 18:6 - 0:1)
100

K předposlednímu přípravnému utkání před sezónou 2023/2024 jsme zajížděli na stadion Vyškova, který v minulé sezóně došel až do semifinále II. ligy. Vyškov byl v průběhu utkání aktivnější, přesto se nám podařilo zvítězit. Výborný výkon předvedli oba naši brankáři, rozhodující branku v prodloužení vstřelil, stejně jako ve Žďáře nad Sázavou, Jiří Doležal.

Trenér Velkého Meziříčí Lukáš Novák:

Do utkání jsme vstoupili aktivněji než minulá utkání, ale soupeř měl v první třetině lepší pohyb a byl aktivnější, o přestávce jsme si k tomu něco řekli a utkání se vyrovnalo a my skóre zaslouženě otočili a hráli jsme takticky to co jsme si řekli a chtěli. Šance byly neustále na obou stranách a naši gólmani tým podrželi a chytali velmi dobře. Ve třetí třetině jsme neproměnili jasný tutovky a soupeř nás potrestal vyrovnávacím gólem, ale v prodloužení jsme zápas rozhodli a myslím že po zásluze vyhráli. Zápas měl už parametry mistrovského utkání a vysoké tempo. Máme pořád rezervy, na kterých budeme v tréninku dál pracovat. Ve čtvrtek nás čeká poslední utkání se Žďárem v "domácím prostředí", tímto bych chtěl pozvat naše fanoušky.

Závěrečné přípravné utkání před startem II. ligy odehrajeme ve čtvrtek 14.9. 2023 v 18:00 ve třebíčské KHNP Aréně. Naším soupeřem bude okresní rival ze Žďáru nad Sázavou.