5. Třetí výjezd v řadě, ve středu do Havlíčkova Brodu
Třetí výjezd v řadě, ve středu do Havlíčkova Brodu
24.10.2023 A-tým

Ve středu 25.10. 2023 odpoledne vyrazíme potřetí během týdne k zápasu na stadion soupeře. V Havlíčkově Brodě budeme chtít navázat na dobrý výkon z utkání ve Valašském Meziříčí a zabojovat o body.

VELKOMEZIŘÍČŠTÍ V MINULÉM KOLE BODOVALI VE VALMEZU

Po těsné porážce ve vyrovnaném derby ve Žďáře nad Sázavou zajížděl velkomeziříčský celek k "meziříčskému derby" do ValMezu. Z utkání skromného na branky přivezli hráči horáckého týmu důležité tři body za vítězství 2:1. O vítězství rozhodly branky Jiřího Doležala a Aleše Trnky ze začátku druhé části, domácí již pouze korigovali brankou Svitáka.

ZA HAVLÍČKŮV BROD UŽ VÁLÍ HRAJÍCÍ MÍSTOPŘEDSEDA KLUBU ENDÁL

Havlíčkobrodští jako vůbec první tým v letošní sezóně obrali o body suverénní Havířov. A byl to právě brodský místopředseda, manažer a stále i aktivní hráč Lukáš Endál, který ve třetí minutě prodloužení o cenném skalpu Havířova rozhodl. Hned v dalším kole potom Endál v Brně rozhodl o vítězství Brodu 2:1, když vstřelil obě branky bruslařů.

Produktivitu Havlíčkova Brodu v úvodu sezóny táhnou útočníci Milan Valášek (4+5) a Marek Tecl (5+3), daří se i obráncům Janu Novákovi a Romanu Čermákovi (oba 0+7). V brance Brodu se doposud střídali Čeněk Novák (5 zápasů - průměr 2,57 branek / zápas) a Filip Maláč (4 zápasy - průměr 2,96 branek / zápas).

Sestava Havlíčkova Brodu v posledním utkání:
Č. Novák (Nedvěd) – Zych, J. Novák (A), Benák, Dvořák, Čermák, D. Vacík – Křehlík, Valášek, Tecl – Kopic, Pártl, Endál – Voříšek (A), Kuchta (C), Bureš – Holenda, Pavelec.

Utkání desátého kola II. ligy BK Havlíčkův Brod - HHK Velké Meziříčí začíná ve středu 25.10. v 18:00 na zimním stadionu v Havlíčkově Brodě. Pojeďte nás podpořit i na stadion soupeře!