Hokej Vyškov
7:3
( 2:0, 5:1, 0:2 )
Synek (Malota) – Hefka, Holemý, Dluhoš, Studený, Mikulík, Hohl, Žižka (C) – Vašíček, Janeček, Tomajko – Lekeš, Sebera, Krejčiřík – Popelka, Kořenek, Lehečka (A) – Štefka J., Štefka D., Komínek (A)
Vejmelka (od 35. minuty Juda P.) – Slabý (A), Ambrož (C), Trnka, Vovsík, Dolníček, Kochánek – Ludvík, Juda M., Peš – Paleček, Juráň (A), Vedral – Broža, Lašák, Kotrba – Nesvadba, Burian V., Šantora
03:17 Janeček (Mikulík, Lekeš), 19:51 Popelka (Komínek, Dluhoš), 22:22 Sebera (Krejčiřík, Dluhoš), 23:34 Komínek (Lehečka, Popelka), 29:53 Holemý (Lekeš, Studený), 34:40 Studený (Lehečka, Lekeš), 34:47 Lekeš (Krejčiřík)
35:20 Kotrba (TS), 44:16 Juda M. (Ludvík, Peš), 58:11 Ludvík (Juda M., Peš)
2:3
0:0
51:29
(22:11, 16:10, 13:8 - 0:0)
125
Martin Maťašovský - Marek Bubela, Tomáš Bezděk

Velkomeziříčští hokejisté po třech vítězných zápasech našli přemožitele. Na ledě týmu s aktuálně nejlepší formou ve II. lize korigovali stav až za rozhodnutého stavu a z Vyškova odjíždí s porážkou 3:7. Branky Velkého Meziříčí vstřelili Max Kotrba (z trestného střílení), Miroslav Juda a Jan Ludvík, který naskočil k prvnímu utkání za VelMez v této sezóně.

Vyškov vstoupil do utkání lépe a už ve 4. minutě šel dorážkou Janečka do vedení. V průběhu první třetiny měl Vyškov převahu, Vejmelka byl ale pozorný. Ve 14. minutě meziříčského brankáře zachránila tyč. Těsně před první sirénou domácí odskočili do dvoubrankového vedení, opět z dorážky se trefil Popelka.

Druhá část byla v režii domácích, dva rychlé góly v úvodu, pátý v polovině zápasu a další dva ve 35. minutě a rázem na ukazateli svítilo skóre 7:0! Po šesté brance navíc došlo na střídání meziříčských brankářů, Lukáše Vejmelku nahradil Petr Juda. Toho však hned po sedmi vteřinách přivítal brankou Lekeš. Ve 36. minutě ujížděl domácímu obránci Max Kotrba a byl zahákován. Nařízené trestné střílení sám faulovaný hráč s jistotou proměnil - 7:1.

Ve 45. minutě vystihl Jan Ludvík rozehrávku Vyškova a v následném přečíslení pěkně našel Miroslava Judu - 7:2. Domácí v závěru trochu polevili, přesto musel být Petr Juda stále ve střehu. V 59. minutě se za brankou Vyškova uvolnil Mira Juda a předložil puk před branku, kde byl připravený Jan Ludvík - 7:3.

K dalšímu utkání nastoupíme v sobotu 17. února od 17:30, kdy do Velkého Meziříčí přijede Slezan Opava.