5. Ve Slaném jsme ztratili vyhraný zápas, sezóna končí
Ve Slaném jsme ztratili vyhraný zápas, sezóna končí

HC Řisuty
Pánek (Zeithaml) - Kolářík (A), Zich, Volráb, Malovický, Růžička, Strnad, Janda - Mulač, Řepka, Okegawa - Pulda, Patyk, Čech - Procházka, Petráš, Janeček - Chamrád (A), Bílek (C), Výrut
Juda J. (Juda P.) - Slabý, Trnka, Lašák, Dolníček, Vlašín (A), Ambrož (C), Kochánek, Orsech - Strnad, Juda M., Doležal - Juráň, Křenek, Paleček - Kuba, Burian V., Vedral - Pejchal, Horký, Nesvadba
HC Řisuty
18:57 Bílek (Petráš), 36:32 Růžička (Petráš), 39:23 Růžička (Petráš, Bílek), 40:17 Bílek (Petráš, Zich), 60:29 Čech (Petráš)
09:40 Slabý (Strnad, Trnka), 30:35 Křenek (Juráň, Paleček), 34:32 Strnad (Slabý, Doležal), 35:37 Kuba
Jan Hucl, Václav Kosnar - Michal Rubáš, Filip Sýkora

Druhý zápas play-down jsme měli na zimním stadionu ve Slaném skvěle rozehraný, ani tříbrankové vedení ale nakonec na vyrovnání série nestačilo. Do utkání naskočili i dlouhodobě zranění útočníci David Křenek a Milan Strnad a oba se ve druhé třetině zapsali do střelecké listiny.

Úvodní třetina utkání průběhem kopírovala první vzájemný zápas. V 10. minutě jsme šli po brance Petra Slabého do vedení, v 19. minutě Řisuty srovnaly brankou Bílka.

Druhá třetina přinesla hned pět branek. Ve 31. minutě byl domácí brankář otřesený po tvrdé střele Adama Palečka, na brankovou dorážku Davida Křenka nereagoval - 1:2. Ve 35. minutě meziříčští pěkně sehráli přečíslení a Milan Strnad po přihrávce Petra Slabého uklidil kotouč do odkryté branky - 1:3. O minutu později ujel domácí obraně Tadeáš Kuba a přesnou střelou zvýšil na 1:4. Následovala ale zbytečná oslabení a snížení na 3:4.

I do třetí části domácí vstoupili přesilovkou, kterou po 17 vteřinách využil Bílek. Největší šanci ve zbytku základní hrací doby měl 9 vteřin před jejím koncem Jiří Doležal, který ale v dobré pozici trefil pouze lapačku domácího gólmana.

Prodloužení netrvalo ani půlminutu. Po nevyužité meziříčské šanci se do útoku hnali domácí. Petráš nahodil lobem na branku a Daniel Čech skákající puk se štěstím usměrnil do branky.