Pestr (Šeba) – Pokorný, Střecha Libor - Peterka, Sysel – Kučera, Smejkal - Karásek, Štěpánek, Dundálek – Kudláček Jiří, Barák, Hubl – Vrána, Tůma Martin, Malec – Bernat
Dinga (Beno) – Ludvík, Kintr, Mráz, Musil, Jakeš, Tomášek, Čejka, Zítka, Škorpík, Jan, Pavelka, Bednář, Novák, Martínek
7. Štěpánek (Karásek, Sysel), 26. Kudláček J. (Hubl, Tůma M.), 38. Karásek (Štěpánek, Pokorný), 46. Střecha L. (Dundálek)
39:20
(0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
65
Mareček – Augusta, Janči

První třetina patřila domácímu týmu. Jeho hráči se daleko více tlačili do útočného pásma ve snaze co nejdříve zápas rozhodnout. Svého soupeře i jednoznačně přestříleli, ale i vinou častého vylučování dokázali dát pouze jeden gól. V sedmé minutě se o to postaral Štěpánek, jenž úspešně zakončil akci Sysla s Karáskem. Zubři, kteří se soustředili na pozorné bránění, vyčkávali na chyby svého soupeře. Jednu z nemnoha, ve své třetí přesilové hře, využili zásluhou Jana, který prostřelil vše před sebou. Přihrávali mu Ludvík s Martínkem.

Od začátku prostřední části se obraz hry změnil. Hosté přidali na důrazu a rychlosti a rázem byli lepší oni. Zúročili to ve 24. minutě, kdy se po nahrávce Zítky trefil Ludvík a dostal tak hosty do vedení. Jejich radost ovšem trvala pouhé dvě minuty, než srovnal Jiří Kudláček s podílem Martina Tůmy a Hubla. Do konce třetiny se pak hrál vyrovnaný hokej, v němž měli o něco více šancí hráči HHK. A jednu z nich, ve 38. minutě proměnil Karásek ve vedoucí branku. Asistovali mu Pokorný a Štěpánek.

Když po šesti minutách závěrečné periody přidal čtvrtý gól Meziříčí Libor Střecha po průniku Dundálka, zdálo se, že si již domácí svoji výhru pohlídají. Snaze Bystřice o zvrat v utkání odolávali až do 53. minuty. V ní se jemnou tečí těsně před gólmanem prosadil Bednář po Martínkově nahození. Tato branka Zubry nakopla ke zvýšení tlaku na domácí bránu, ale obrana béčka HHK úspěšně odolávala. Největší šanci na vyrovnání zlikvidoval Miroslav Pestr pár vteřin před koncem. Při hře 6 : 4 bravůrně vytěsnil střelu do odkryté branky.

Hráči meziříčského B – týmu tak udrželi čtvrté místo v tabulce a postoupili jako poslední do play–off.

Telč – Polička 6:2

První zápas semifinále odehrajeme na domácím ledě v sobotu 7.3.2020 od 16.45 hodin. Naším soupeřem bude vítěz základní části mužstvo Telče.