Štourač (Pestr) - Báňa, Vondráček - Smejkal, Kučera - Kuřátko, Pokorný - Sysel - Vlašín Michal, Štěpánek, Pejchal - Karásek, Kudláček Jiří, Burian Martin - Šandera, Barák, Vrána Jan - Tůma Martin
Dundáček (Zajíček) - Kouba, Vrána Antonín, Hrabaň Patrik, Křišta, Hrabaň Michal, Čapek, Jindra, Sedláček, Brož, Křesťan, Kafka, Krajíček, Skotar, Šimůnek
12. Báňa (Štěpánek), 53. Pejchal (Vlašín M., Štěpánek), 54. Pejchal (Vondráček, Vlašín M.), 56. Vondráček (Vlašín M., Štěpánek), 60. Vlašín M. (Burian M., Kučera), 62. Burian M. (Kučera, Vondráček)
2. Čapek (Krajíček, Kafka), 31. Krajíček (Skotar), 42. Křesťan (Sedláček), 50. Křesťan (Krajíček), 51. Krajíček (Skotar)
38:39
(0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
25
Fiksa - Kašpar, Slabý

Po debaklu v Pelhřimově (0:20) a dvou odložených zápasech se dostali hráči béčka HHK znovu po 14 dnech na mistrovský led.

S Ledčí odehráli domácí po dvě třetiny vyrovnaný zápas s minimem gólů. Ten první dali hosté už ve druhé minutě. Úspěšným střelcem byl Čapek. Domácí srovnali o 10 minut později, když Báňa střelou od modré využil přesilovku. V polovině zápasu šla opět do vedení Ledeč zásluhou Krajíčkovou a až na několik nevyužitých šancí na obou stranách se do druhé přestávky nic nezměnilo.

To podstatné se odehrálo v posledním dějství. V ní začali hokejisté od Sázavy školit svého soupeře z produktivity. Když v 51. minutě zvýšil Krajíček už na 1:5, nikdo by si na domácí nevsadil ani zlámanou grešli. Meziříčští ovšem, jak už předvedli v Humpolci, nic dopředu nevzdávají. Nakopla je v 53. minutě při početní výhodě Pejchalova branka. Stejný hráč pak o minutu později snížil na 3:5 a v 56. minutě upravil na rozdíl jediného gólu Vondráček. Tři desetiny vteřiny před koncem základní hrací doby pak vyrovnal Michal Vlašín. Obrat v utkání dokonali meziříčští v prodloužení. Vítězství jim zajistil v přesilové hře Martin Burian.

Ostatní výsledky 16. kola:
Náměšť nad O. – M. Budějovice 5:8
Pelhřimov – Světlá nad S. 4:3
Humpolec - Bystřice nad P. 8:2
Chotěboř – V. Víteš odloženo

V 17. kole jedeme na led Bystřice nad Pernštejnem. Hrát se bude v sobotu 11.12.2021 od 17.30.
A hned ve středu 15.12.2021 zajíždíme do Světlé, kde dohrajeme 15. kolo od 18.30 hodin.