10.1.2023
B-tým
Béčko ukončilo základní část na 8. příčce
01. 07. 2023
HHK Velké Meziříčí "B"
5:6
(
0:1, 2:3, 3:2
)
HC Žihadla Moravské Budějovice
Sestavy
HHK Velké Meziříčí "B"
P. Juda (V. Šeba) — R. Němec, P. Buchal, L. Chlubna, P. Vlašín, L. Smejkal, Š. Kuřátko, V. Vondráček, T. Viskot, L. Střecha — L. Štěpánek, L. Šandera, J. Vrána, M. Havliš, L. Sobotka, M. Burian, L. Karásek, M. Barák, M. Vlašín, M. Pejchal
HC Žihadla Moravské Budějovice
L. Tržil (D. Vacek) — D. Šebesta, M. Theimer, D. Salát, P. Trnka, O. Šťáva, Z. Brabec — S. Horák, T. Sigmund, J. Bulín, A. Stárek, R. Vysloužil, J. Trojan, L. Nováček, A. Špaček, P. Krutiš
Branky a nahrávky
HHK Velké Meziříčí "B"
32:29 Vlašín M. (Pejchal), 32:48 Vlašín M. (Šandera, Vondráček), 41:23 Vlašín M., 58:13 Pejchal (Střecha, Štěpánek), 59:44 Vlašín M. (Pejchal, Vlašín P.)
HC Žihadla Moravské Budějovice
16:22 Sigmund (Šťáva), 24:13 Špaček (Sigmund, Šťáva), 29:36 Trojan (Šťáva, Špaček), 39:07 Trojan (Špaček, Vacek), 43:53 Vysloužil (Trojan), 51:44 Trojan (Sigmund, Šebesta)
Procentuální úspěšnost brankářů
HHK Velké Meziříčí "B"
HC Žihadla Moravské Budějovice
Statistiky
Vyloučení
7:4
Využití
0:2
v oslabení 0:0
Střely na branku
0:0
(0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
Diváci
43
Rozhodčí
Lukáš Hort — Ladislav Sobotka, Lukáš Pacal
Sobotní porážkou 5:6 od Moravských Budějovic skončila pro hráče béčka HHK základní část Pracolor Krajské ligy Vysočiny.
Konečné 8. místo v tabulce je o dvě příčky horší než v loňském ročníku, ale i to by nám bývalo stačilo k postupu do play – off. Letošní formát ligy však má ještě navíc nadstavbovou část, ve které se o postup do vyřazovací části utká sedmý tým po základní části s desátým a osmý s devátým. Abychom tedy postoupili do čtvrtfinále, musíme v sérii na dvě utkání vyřadit Náměšť nad Oslavou.
První zápas odehrajeme na ledě soupeře ve středu 11.1.2023 od 18.00 hodin.
Odvetu pak máme na programu v pátek 13.1.2023 doma od 20.15 hodin.
-ht-
Tabulka "B" tým
P | Tým | Z | S | B |
---|---|---|---|---|
1. | HC Žihadla Moravské Budějovice | 20 | 120:59 | 46 |
2. | HC Lední Medvědi Pelhřimov | 20 | 121:69 | 46 |
3. | HC Chotěboř | 20 | 119:61 | 40 |
4. | HC Světlá nad Sázavou | 20 | 90:58 | 39 |
5. | SK Telč | 20 | 105:97 | 38 |
6. | TJ Jiskra Humpolec | 20 | 103:76 | 34 |
7. | HHK Velké Meziříčí "B" | 20 | 83:93 | 28 |
8. | TJ Náměšť nad Oslavou | 20 | 82:111 | 24 |
9. | HC Spartak Velká Bíteš | 20 | 63:96 | 19 |
10. | HC Ledeč nad Sázavou | 20 | 63:134 | 10 |
11. | HC Orli Bystřice nad Pernštejnem | 20 | 57:152 | 6 |