Juda Petr – Střecha Libor, Smejkal – Orsech, Kochánek – Kameník, Burian Martin –  Sobotka, Štěpánek, Pejchal – Vedral, Burian Viktor, Hrnčíř – Kadela Eduard, Rozmarín, Milotínský - Vrána
Jíra – Vrátný, Bříza, Zadražil, Kasalý Dominik, Votápek, Šulák, Kasalý Filip, Štěrba, Glejtek, Šťáva, Srnský, Kochrda, Cejpek, Machovský, Buchta, Březina
7. Štěpánek (Sobotka, Pejchal), 13. Burian M. (Rozmarín, Milotínský), 15. Kochánek (Pejchal, Sobotka), 17. Pejchal (Štěpánek, Sobotka), 55. Vedral, 59. Milotínský (Kadela)
30:48
(0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
42
Kopeček – Tichý, Dvořák

Ve svém prvním utkání na domácím ledě přivítali hráči béčka HHK loňského vítěze Krajské ligy z Pelhřimova. Zvučného jména se ale vůbec nezalekli a od prvních minut měli na ledě převahu. Zúročili ji v sedmé minutě Štěpánkem po povedené akci celého prvního útoku. Z vedení se však těšili jenom dvě minuty. Po chybné rozehrávce z obranného pásma se sám před Judou ocitl Šulák a vyrovnal. Tato branka ovšem hru domácích hokejistů nijak neovlivnila a ti pokračovali v dobývání svého útočného pásma. A úspěšně. Mezi 13. a 17. minutou přesně stříleli Martin Burian, Kochánek a Pejchal a vybudovali tak po první části nadějný náskok.

Prostřední třetina měla úplně jiný průběh. Hosté vyrovnali hru a postupem času byli i lepším týmem. Ve 25. minutě se jim podařilo snížit Vrátným a najednou vycítili šanci na vylepšení stavu zápasu. Jejich soupeř polevil v bojovnosti a přestaly se dařit i kombinace. Hra byla celkově rozkouskovaná jednak vinou technických problémů a jednak vylučováním na obou stranách. Přesilovky se však ani jednomu mužstvu nedařily. Jedinou výjimkou bylo na konci třetiny signalizované vyloučení meziříčského hráče. Toho využil ranou pod víko pelhřimovský Filip Kasalý.

Se snahou o co nejdelší udržení jednogólového náskoku vstoupili domácí do poslední třetiny. Snažili se být co nejvíce na puku a pokud možno co nejdál od své brány. Hosté, kteří museli ještě aspoň jednu branku dát, hru zjednodušili a své útoky zakončovali častou střelbou. Tato přetahovaná trvala až do 55. minuty. V ní vystihl rozehrávku Pelhřimova Zdeněk Vedral a nekompromisně zakončil. Hosté zkoušeli vstřelit kontaktní gól až do samého závěru zápasu. Dvě minuty před koncem odvolali i Jíru z brány. Po 25 vteřinách power–play jim ale sebral puk Kadela a vysunul do sóla Milotínského, který uzavřel na 6:3.