Juda Petr – Střecha Libor, Smejkal – Orsech, Koželuh – Kameník, Viskot – Kuřátko - Sobotka, Štěpánek, Pejchal – Milotinský, Střecha Filip, Burian Martin - Vrána, Barák, Havliš – Chlubna
Beno (Škorpík) – Ludvík, Kintr, Musil, Jakeš, Zítka, Martínek, Doležal, Jirčík, Bednář Daniel, Dudák, Svoboda, Burian Jiří, Jindra, Viktorin, Bárta
22. Smejkal (Koželuh), 33. Orsech (Koželuh, Štěpánek), 36. Štěpánek (Burian M., Orsech),  57. Střecha L., 60. Štěpánek (Střecha L.)
3. Ludvík (Burian J.), 8. Bednář (Dudák), 10. Jindra (Viktorin), 49. Bednář (Burian J., Ludvík)
v oslabení 1:0
39:22
(0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
42

Domácí měli hru a hosté dávali góly. To byl obraz úvodní třetiny zápasu. Vždy zůstal u Judovy brány jeden volný hráč Bystřice. Ve 3. minutě Ludvík, v 8. Bednář a když v 10. minutě dával na 0:3 Jindra, tak se Orli sami divili jak snadno přišli k tříbrankovému vedení.

V prostřední části si meziříčští dávali větší pozor při bránění a co bylo nejdůležitější, začali dávat i góly. Ve 22. minutě poslal Smejkal za Benova záda odraženou střelu Koželuha. Ve 33. minutě při oslabení prostřelil vše před sebou Orsech po asistencích Koželuha se Štěpánkem. O tři minuty později si Lukáš Štěpánek s Richardem Orsechem vyměnili role a bylo vyrovnáno. Na této brance měl pak podíl ještě Martin Burian.

V závěrečné třetině se hrál vyrovnaný hokej a pouze se čekalo, který tým zápas rozhodne. Nejprve byli úspěšnější hráči Bystřice. Ve 49. minutě rozjeli kombinaci Ludvík s Jiřím Burianem a Daniel Bednář poslal hosty znovu do vedení. Když už se zdálo, že ten večer budou padat branky jenom na jedné straně kluziště, sebral soupeřům puk Libor Střecha a čtyři minuty před koncem znovu vyrovnal. Stejný hráč pak v poslední minutě vydoloval kotouč ze skrumáže před Benem a přistrčil jej Štěpánkovi ke šťastnému vítěznému gólu.