5. Béčko přivezlo z Humpolce vysokou porážku
Béčko přivezlo z Humpolce vysokou porážku

TJ Jiskra Humpolec
11:2
( 1:0, 6:0, 4:2 )
HHK Velké Meziříčí "B"
Krejčí (od 40. minuty Jirák) – Krtek, Šerák, Hynek, Dolejš, Prokop, Daňhel, Hubata, Hendrych, Brychta, Kočí, Hurda, Egart, Vitera, Brázda, Jaroš
Mašek (od 32. minuty Pestr) – Smejkal, Koželuh - Vondráček, Viskot – Kameník, Burian Martin – Sobotka, Štěpánek, Pejchal – Milotinský, Havliš, Vrána – Chlubna, Barák, Karásek
17. Hendrych (Hynek, Brychta), 25. Egart (Kočí, Jaroš , 27. Egart (Vitera, Jaroš), 27. Daňhel  (Brázda, Šerák), 29. Hynek (Hurda, Krtek), 32. Brázda (Daňhel, Hendrych), 36. Hendrych (Daňhel), 48. Brychta (Hynek, Hurda), 56. Hendrych (Brázda, Dolejš), 56. Hynek (Brychta, Hurda), 57. Hendrych (Daňhel)
44. Štěpánek (Smejkal, Pejchal), 49. Pejchal (Sobotka)
Kotlík – Kuchta, Kukeně

Série tří zápasů na stadiónech soupeřů čekala na hráče béčka HHK před 6. kolem Krajské ligy. A k tomu prvnímu zajížděli na led Humpolce. Úvodní třetina byla vyrovnaná jak herně, tak i střelecky. Jediné branky se však diváci dočkalo až v 17. minutě, kdy poslal domácí do vedení Hendrych. Hosté se sice dostali do několika slibných šancí, ale když nevyužili ani jednu ze tří přesilových her, odcházeli do šatny s prázdnou.

Druhá část nabídla úplně jiný scénář. Hokejisté místního HC úplně ovládli led a jejich soupeř jim dokázal odolávat pouhých pět minut. Mezi 25. a 32. minutou nasázel Humpolec 5 gólů a v podstatě rozhodl zápas. V brance Mezu sice vystřídal Pestr Maška, ale už po čtyřech minutách jej přivítal sedmou trefou domácí Brázda ve vlastním oslabení. Do konce třetiny se pak meziříčští dotrápili už bez dalšího inkasování, ale i tak pro ně bylo skóre hrozivé.

V poslední periodě bylo jejich snahou zmírnit stav utkání, ale co jim to bylo platné, když na každou jejich trefu dokázali domácí vždy odpovědět. Ve 44. minutě dává první gól hostů Štěpánek po přihrávkách Smejkala s Pejchalem. Ve 48. minutě je to znovu o sedm díky Brychtovi. O minutu později zužitkoval Sobotkovu nahrávku Pejchal, aby v 56. minutě zvýšil na 9:2 Hendrych. Dominanci Humpolce pak ještě v téže minutě potvrdil Hynek desátou brankou HC. Skóre zápasu poté uzavřel v 57. minutě svojí čtvrtou trefou Hendrych.

Chotěboř – Náměšť nad O. 9:3

V 7. kole budeme hrát v sobotu 4.11.2023 od 17.00 hodin na ledě sousední Velké Bíteše.