Pešek (Shash) - Kříž, Slanař, Suchý, Hospodka Jan, Hospodka Jakub, Vlček, Březina, Svoboda, Němec, Mašek, Eis, Adam, Pecen, Dymák, Dvořák
7. Dymák (Eis), 10. Mašek (Svoboda), 30. Svoboda (Pecen), 51. Vlček (Pecen, Pešek), 55. Dvořák (Eis, Dymák), 60. Dvořák (Dymák)
29:50
(0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
21
Mareček - Šťastná, Trávník

Zápas 12. kola základní části Krajské ligy byl zcela v režii hráčů Chotěboře. Po celé utkání byli lepší ve všech herních činnostech a po zásluze si z Mezu odvezli všechny tři body. Jejich první gól vstřelil v 7. minutě Dymák a na 0:2 poté zvyšoval Mašek v minutě desáté. Že tímto skóre skončila i úvodní třetina, bylo pouze zásluhou vynikajícího Petra Judy v bráně domácích, jenž zneškodnil dalších několik tutovek hostí.

Hokejisty béčka HHK nezastihla neděle 3.11. v optimální pohodě. Na téměř bezchybnou hru svého soupeře nedokázali najít žádný recept a jejich mdlý výkon pouze s náznaky bojovnosti prostě nestačil. Přesto ve 27. minutě vykřesali naději, když Pejchal doklepl střelu Orsecha od modré. Hned po třech minutách však vrátil hostům dvoubrankový náskok Svoboda a pak už to byl zase jenom souboj Chotěboř vs. Juda.

Ve stejném duchu se odvíjela i poslední třetina. Když v její druhé polovině zvýšili Vlček a Dvořák na 1:5 pro HC vypadalo to pro meziříčské na debakl. Až tato hrozba vyburcovala domácí hráče ke zlepšení kvality hry a alespoň závěr zápasu zdramatizovali. V začínající 59. minutě zabojoval za brankou soupeře Štěpánek a zasunul překvapenému Peškovi puk vedle betonu. O minutu později projel po přihrávkách Vondráčka a Pejchala do útočného pásma Broža, který se přesně trefil nad vyrážečku. Domácí pak po vyhraném buly odvolali gólmana a usadili se v obranném pásmu Chotěboře. V samém závěru power – play však přišli o puk a hostující Dvořák dal konečnou podobu stavu zápasu.

Další výsledky 12. kola:

Pelhřimov – M. Budějovice 6:5 po prodloužení
Telč – Ledeč nad Sázavou 5:1
Bystřice nad P. – Velká Bíteš 5:2
Náměšť nad O. – Světlá nad S. - odloženo

V příštím kole, v neděli 10.12.2023, přivítáme na svém ledě Náměšť. Začátek zápasu bude v 18.15.